Whisky

Degustacje prowadzone są wyłącznie z najbardziej szlachetnego rodzaju whisky single malt. Whisky ta produkowana tylko z najlepszego rodzaju zboża – jęczmienia pozwala zarówno osobom doświadczonym jak i tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym trunkiem w pełni docenić walory zapachowe i smakowe tego alkoholu. W trakcie degustacji staramy się przede wszystkim pokazać jak interesującym i wciągającym tematem jest „usigi”, nie zaś „zalewać” uczestników niezliczoną ilością informacji.
Podczas spotkania nasi goście dowiedzą się, jakie różnice występują pomiędzy whisky single malt a whisky blended (mieszaną), jakie są rodzaje i regiony produkcji tego szlachetnego trunku, jak wygląda prawidłowy proces degustacji, którzy producencie są najbardziej cenieni przez światowe autorytety oraz dlaczego nie należy pić whisky z lodem. Bardziej zainteresowanym przedstawimy niezwykle ciekawą historię tego trunku oraz zagłębimy się w techniki produkcji.
Każdy z uczestników otrzyma:
– profesjonalna karty degustacyjne
– mapy aromatów
– mapy smaków
– materiały na temat producentów

Przykładowe rodzaje szkoleń na temat whisky, szczegółowo opisane zostały w poniższym pliku pdf. Motyw przewodni degustacji oraz same trunki możemy dostosować do profilu imprezy. Przykładowo bankierom opowiemy między innymi o aukcjach whisky, członkom zarządu o budowaniu kolekcji a menadżerom o tym dlaczego lepiej zamawiać whisky przy barze a nie przy stoliku.
Oferty końcowe powstają wyłącznie po konsultacjach z klientem.

Proponowane rodzaje szkoleń:

„Król whisky – Single Malt”
„Spacer po Szkocji”
„Highlands vs. Lowlands”
„Silent Stills – destylarnie już zamknięte”
„Tuzy Single Malt”
„Single Malt wyselekcjonowane specjalnie przez Pick and Taste”

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF