Trunki barowe

Degustacje trunków barowych rekomendujemy tym, którzy chcieliby zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną na temat ekskluzywnych trunków dostępnych w najlepszych barach.
Te szkolenia szczególnie polecamy osobom, które spędzają dużo czasu na spotkaniach w restauracjach, barach czy kafejkach. Jesteśmy przekonani, że podstawowa wiedza o najbardziej popularnych alkoholach będzie bardzo przydatna w nawiązywaniu nowych kontaktów, „przełamywaniu lodów” oraz w budowaniu atmosfery przyjaźni i zaufania tak bardzo potrzebnej w kontaktach biznesowych.
W przeciwieństwie do innych organizowanych przez nas degustacji prowadząc te nie skupiamy się tylko na jednym rodzaju alkoholu omawiając  go szczegółowo, lecz przekazujemy wybrane i najciekawsze informacje o każdym z degustowanych trunków. Degustacja jest formą zabawy połączonej ze zdobywaniem wiedzy, głównie poprzez praktykę.
Przykładowe rodzaje szkoleń na temat trunków barowych, szczegółowo opisane zostały w poniższym pliku pdf. Motyw przewodni degustacji oraz same trunki możemy dostosować do profilu imprezy.

Oferty końcowe powstają wyłącznie po konsultacjach z klientem.

Proponowane rodzaje szkoleń:

„Alkoholowy Strongman” – cognac, whisky, gin, wódki klasy de luxe
„Szczypta słodyczy” – słodkie likiery – Amarula, Kahlule, Amaretto
„Podróż przez krainę likierów” – Southern Comfort, Drambuie, Galliano
„Nieznane trunki” – cachaca, mezcal, tequila, absynt czy calvados

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF