Pojedynek Gigantów

Pojedynek Gigantów” to degustacja w formie show, z wieloma atrakcjami oraz bogatą scenografią przygotowaną we współpracy z największą grupą dóbr luksusowych na świecie LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton.
Szampan uznawany jest przez wielu za trunek perfekcyjny. Jego lekkość i niezwykła finezja smaku sprawiają, że uwodzi nie tylko wytrawnych degustatorów. Podczas degustacji zaprezentowane zostaną wina od najlepszych i najbardziej cenionych producentów świata, których nazwy budzą respekt nie tylko ekspertów.
Moët & Chandon, Veuve Clicquot, Dom Perignon czy Krug są jednoznacznymi synonimami najwyższej jakości i luksusu.
Podczas degustacji zaprezentowane zostaną niezliczone rekwizyty, które nie tylko towarzyszą produkcji szampana ale i uatrakcyjniają jego podawanie czy umożliwiają przechowywanie otwartej wcześniej butelki. Goście będą mogli własnoręcznie sprawdzić ich funkcjonalność korzystając z kieliszków bez nóżek, specjalnych korków do wina i wielu innych gadżetów.
Pod koniec pokazu uczestnicy będą mogli skomponować jeden z kilku niezwykłych koktajli na bazie szampana lub wziąć udział w warsztatach na temat podstawowych połączeń kulinarnych.
Poniżej znajdziecie Państwo więcej informacji na temat tej atrakcji. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF