Nowoczesny Arystokrata

Nowoczesny Arystokrata” to niepowtarzalna degustacja koniaków, która łączy w sobie elementy tradycyjnego pokazu z formą warsztatów. Idealnie sprawdza się w grupach większych ale może być również przeprowadzona dla mniejszej widowni.
Niepowtarzalność pokazu opiera się na niezwykłych trunkach marki Hennessy oraz sposobach ich podawania. Goście będą mieli okazję skosztować Hennessy X.O. serwowanego za pomocą specjalnego „X.O. Fusil”, zaprezentowany zostanie Hennessy Paradis Givre czyli koniak podany w temperaturze minus 20 stopni. Dodatkowo do degustacji wszystkich trunków posłużą specjalne kieliszki zaprojektowane z myślą o koniakach marki Hennessy. Całość pokazu zostanie ubarwiona licznymi gadżetami, dzięki czemu degustujący będą mieli możliwość na kilka godzin przenieść się bezpośrednio do niezwykłego i ekskluzywnego świata koniaków.
Na koniec każdy z uczestników będzie miał okazję samemu przygotować koktajl na bazie Hennessy wykorzystując przepisy specjalnie przygotowane przez ekspertów z LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton największej grupy dóbr luksusowych na świecie posiadającej w portfolio alkoholowym nie tylko koniak Hennessy, wódkę Belvedere, szampany Moët & Chandon, Veuve Clicquot oraz Dom Perignon, ale również whisky szkockie Ardbeg i Glenmorangie.
Poniżej znajdziecie Państwo więcej informacji na temat tej atrakcji. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF