Weekendowe degustacje

Jeżeli dysponujecie Państwo wolnym weekendem i macie ochotę spędzić go z dala od zgiełku codzienności, firma Pick and Taste proponuje jedno ze swoich spotkań tematycznych. Przez trzy dni, uczestnicy mają okazję zdobyć wiedzę na temat ekskluzywnych alkoholi i cygar. Na kolejnych spotkaniach, poruszone zostaną liczne zagadnienia zarówno praktyczne jak i teoretyczne dotyczące między innymi: dobierania alkoholu do odpowiedniej okazji, łączenia go z potrawami, sposobów podawania, wyboru trunku w sklepach specjalistycznych oraz tworzenia kolekcji. Liczne materiały pomocnicze, takie jak koła smaków, aromatów czy karty degustacyjne będą przydatne w prawidłowym przeprowadzeniu szkolenia i łatwiejszym zrozumieniu omawianych zagadnień.
Spotkania prowadzone są w luźnej, nieformalnej atmosferze a ich głównym zadaniem jest zachęcenie uczestników do późniejszego rozwijania zdobytej wiedzy. Proponowane przez Pick and Taste trunki dobierane są tak, aby zaprezentować jak najszerszą gamę smaków i aromatów. Dzięki temu, każdy ma szansę odnaleźć to, co najbardziej mu odpowiada.
Spotkania są w pełni interaktywne. Zależy nam, aby uczestnicy w jak największym stopniu dzielili się z nami swoimi wrażeniami. Staramy się poruszać tematy kontrowersyjne, wywołujące spore emocje wśród amatorów wina, whisky czy cygar. Dzięki temu degustacje stają się doskonałą okazją do wszczęcia pasjonujących dyskusji.
Podstawowa wiedza na temat wina, whisky, innych alkoholi czy cygar staje się w dzisiejszym świecie absolutnie niezbędna. Weekend z winem może być doskonałym sposobem, by połączyć przyjemność ze zdobywaniem przydatnych informacji. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje fakt, że degustacja to fantastyczna zabawa i liczne doznania smakowe oraz aromatyczne.
Poniżej znajdują się dokładne informacje na temat przebiegu spotkania „weekend z winem” oraz lista proponowanych alkoholi. Na życzenie uczestników, może ona ulec delikatnym zmianom, lub rozszerzeniu. Dokładny harmonogram oraz miejsca spotkania podawane są uczestnikom na dwa tygodnie przed szkoleniem.
        
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani weekendowymi degustacjami to prosimy o kontakt mailowy. Potrzebujemy minimum 10 osób, żeby rozpocząć kurs.

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF