Piękna i Bestia

Piękna i Bestia” to nowa forma degustacji w naszej ofercie, idealnie pasująca do grup zarówno mniejszych, kilkunastoosobowych jak i większych kilkusetosobowych.
Ta wyjątkowo atrakcyjna prezentacja kojarzona jest bardziej z show niż z degustacją whisky. Sala, w której odbywać się będzie pokaz jest bowiem specjalnie udekorowana, i przypomina szkockie gorzelnie z alembikami, beczkami oraz wyjątkowym trunkami i szkłem.
Podczas tej degustacji spróbujemy dwie bardzo odmienne whisky. W roli Pięknej wystąpi subtelna i delikatna Glenmorangie a w roli nieokiełznanej Bestii niezwykle torfowy Ardbeg.
“Piękna i Bestia” powstała przy współpracy z największą grupą dóbr luksusowych na świecie LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton posiadającej w portfolio alkoholowym nie tylko cognac Hennessy, wódkę Belvedere, szampany Moët & Chandon, Veuve Clicot oraz Dom Perignon, ale również whisky szkockie single malt Ardbeg i Glenmorangie.
Poniżej znajdziecie Państwo więcej informacji na temat tej atrakcji. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF