Imprezy tematyczne

Spotkania integracyjne, wyjazdy motywacyjne, konferencje i seminaria oprócz części merytorycznej obfitują w szereg mniej formalnych atrakcji. Agencje Eventowe, PR lub inne firmy zajmujące się obsługą imprez bardzo często organizują specjalne imprezy tematyczne. Do najpopularniejszych zaliczyć możemy: Prohibicje, Viva Latina, Flamenco Show, Lata PRL, Hazard i Rozrywka czy Imprezę Piracką.

Nie wyobrażamy sobie eventu bez relaksującej atmosfery, jaką zapewnia ekskluzywny alkohol i doskonałej jakości tytoń. Imprezy, na których podawana jest ciepła wódka, piwo i słodkie wina są w obecnych czasach rzadkością. Coraz więcej osób zainteresowanych jest sztuką degustacji, alkoholowym savoir vivrem oraz trunkami dotychczas nieznanymi.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że poniższe zestawienie imprez tematycznych jest tylko przykładowe. Ma ono na celu podkreślić możliwość doboru odpowiedniego rodzaju alkoholu lub tytoniu do każdej imprezy przez Państwa oferowanej. Zaprezentowane przez nas przykłady mogą być dowolnie modyfikowane, tak aby jeszcze lepiej wkomponować się w charakter Państwa imprezy.

W poniższym pliku .pdf znajdziecie Państwo dokładne oferty alkoholi przez nas sugerowanych do różnych wieczorów tematyczny.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa ofertę nawiązującą tematycznie do każdej imprezy

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF