Kącik konesera

Ogólne informacje
Jest to rodzaj degustacji, która znakomicie uzupełnia spotkania, imprezy firmowe, konferencje, gale, przyjęcia oraz wiele innych uroczystości.
Ten mniej formalny rodzaj spotkania pozwala Uczestnikom pojedynczo lub w niewielkich grupach zaznajomić się z podstawowymi informacjami dotyczącymi zarówno samych produktów, sztuki degustacji, rozróżniania smaków i zapachów, oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.
W specjalnie zaaranżowanej części pomieszczenia uczestnicy mogą wybrać produkty odpowiadające ich gustom oraz potrzebom, bowiem w każdej chwili do dyspozycji uczestników jest specjalista służący wszelkiego rodzaju poradami.
Do degustacji zapewniamy produkty najwyższej jakości. Sugerujemy w wypadku alkoholi mocnych, co najmniej 5 gatunków danego trunku, w przypadku win 7 rodzajów oraz co najmniej 4 różne cygara. Wybrane przez nas produkty wyróżniają się ogromnym zróżnicowaniem gatunkowym, co umożliwia każdemu uczestnikowi znaleźć najbardziej odpowiadający mu smak i aromat.
Zapewniamy profesjonalne karty degustacyjne, mapy aromatów i smaków, materiały informacyjne o wszystkich degustowanych produktach oraz specjalistyczne szkło.
Główną zaletą tego szkolenia jest bliski kontakt pomiędzy prowadzącym a uczestnikami, którzy zachęcani do dzielenia się wrażeniami uczą się określania smaków i aromatów oraz przede wszystkim dyskutowania o zaletach bądź wadach szlachetnych trunków oraz najlepszych cygar.
Do obsługi degustacji zapewnić możemy hostessy, które zostały specjalnie przeszkolone w zasadach serwowania i degustacji szlachetnych trunków oraz cygar. Jesteśmy przekonani, że ich obecność urozmaici każdą imprezę i będzie szczególną atrakcją dla męskiej części grupy.
Wszystkie degustacje i szkolenia prowadzimy również w języku angielskim oraz niemieckim.

Zwracamy uwagę, że kącik konesera to forma degustacji a nie Open Bar i w związku z tym nie może być traktowany jako alternatywa dla klasycznego Open Bar lecz jedynie. jako jego uzupełnienie.


Czas trwania

Kącik konesera może być dowolnej długość w zależności od Państwa oczekiwań. Sugerujemy jednak, aby nie trwał on krócej niż 1,5 godziny. Maksymalny czas możemy wydłużyć nawet do kilku godzin.

Wielkość grupy i obsługa
Szkolenie to polecamy grupom o dowolnej liczbie uczestników. Organizowaliśmy już kąciki konesera dla 20 jak i dla 350 osób.
Do obsługi najczęściej zaangażowane są dwie osoby, aczkolwiek liczba ta może się zwiększyć tak, aby zapewnić Państwu pełny komfort i najwyższa jakość usługi.