Ekskluzywne spotkanie

Ogólne informacje
Jest to rodzaj degustacji, która łączy w sobie elementy szkolenia multimedialnego oraz kącika konesera.
W kameralnym pomieszczeniu uczestnicy mają okazję spróbowania najwyborniejszych alkoholi oraz cygar. Prowadzący zaznajamia słuchaczy z tematyką, a następnie zachęca uczestników do aktywnego udziału w degustacji.
Istotą tej degustacji jest tworzenie klimatu klubowego spotkania, nastawionego głównie na wprowadzenie przyjemnej i niezobowiązującej atmosfery wewnątrz grupy. Wiedza przekazywana jest w formie luźnej prelekcji nastawionej na udzielanie odpowiedzi na wszelkie pytania nurtujące uczestników. Bardzo istotna częścią tej degustacji jest rozmowa o wyjątkowych trunkach i cygarach.
Do degustacji zapewniamy produkty najwyższej jakości niemal nie dostępne na polskim rynku. Sugerujemy w wypadku alkoholi mocnych, co najmniej 5 gatunków danego trunku, w przypadku win 7 rodzajów oraz co najmniej 4 różne cygara. Wybrane przez nas produkty wyróżniają się ogromnym zróżnicowaniem gatunkowym, co umożliwia każdemu uczestnikowi znaleźć najbardziej odpowiadający mu smak i aromat.
Dla uczestników przygotowujemy profesjonalne karty degustacyjne, mapy aromatów i smaków oraz materiały informacyjne o wszystkich degustowanych produktach.
Do obsługi degustacji zapewnić możemy hostessy, które zostały specjalnie przeszkolone w zasadach serwowania i degustacji szlachetnych trunków oraz cygar. Jesteśmy przekonani, że ich obecność urozmaici każdą imprezę i będzie szczególną atrakcją dla męskiej części grupy.
Wszystkie degustacje i szkolenia prowadzimy również w języku angielskim oraz niemieckim.

Czas trwania

Ekskluzywne spotkania mogą być dowolnej długości w zależności od Państwa oczekiwań. Sugerujemy jednak, aby nie trwały one krócej niż 1,5 godziny. Maksymalny czas możemy wydłużyć nawet do kilku godzin.

Wielkość grupy i obsługa
Szkolenie to polecamy grupom liczącym do 50 uczestników. Przy liczniejszych, bowiem pojawiają się problemy związane z zachowaniem odpowiedniej dyscypliny i ciszy niezbędnej do przekazywania informacji.
Do obsługi najczęściej zaangażowane są dwie osoby, aczkolwiek liczba ta może się zwiększyć tak, aby zapewnić Państwu pełny komfort i najwyższa jakość usługi.