Realizacje

W trakcie prowadzenia naszej działalności pozyskaliśmy zaufanie Klientów z wielu różnych branż. Szczególnie cieszy nas fakt, że wielu z Nich dotarło do nas drogą polecenia.
Referencje i podziękowania są dla nas w kontekście stale rosnących wymagań najistotniejsze. Świadczą one o sensie naszej pracy i potwierdzają profesjonalne przygotowanie.
Na przestrzeni ostatnich lat współpracowaliśmy między innymi z takimi firmami jak: Philips, Sony Ericson, Rockwool, LOT, Moeller, Wittchen, Novartis, CMS Cameron McKenna oraz z licznymi agencjami eventowymi i PR – owskimi.

Co jednak najbardziej dla nas istotne uczestnicy szkoleń i degustacji często nie mogli uwierzyć, że świat whisky, wina, jak i innych alkoholi oraz cygar może stać się dla nich znacznie bliższy w tak łatwy i jednocześnie przyjemny sposób. Z jednej strony zdobywali oni podstawową wiedzę na dany temat, z drugiej zaś poznawali wiele ciekawostek. Uczestnicy zachęceni do interaktywnego udziału w degustacji uczyli się jak opisywać swoje doznania wzrokowe, smakowe oraz zapachowe. Dla nas natomiast, przekazywane przez nich wrażenia były niezwykle cennym doświadczeniem.