O nas

Pick and Taste jest pierwszą w Polsce firmą zajmującą się prowadzeniem profesjonalnych degustacji oraz szkoleń z najbardziej wyrafinowanych alkoholi i cygar. Specjalizujemy się w whisky, winach, koniakach oraz cygarach. W działaniach postępujemy zgodnie z naszym mottem:

Najwyższa jakość, najlepsze marki to gwarancja niezapomnianych doznań”.

Jesteśmy przekonani, że podstawowa wiedza o spirytualiach i tytoniu jest nieoceniona nie tylko podczas wizyt w sklepach specjalistycznych i stoiskach alkoholowych w supermarketach, ale również w kontaktach biznesowych, podczas wykwintnych kolacji czy spotkań towarzyskich.

Prowadząc degustacje staramy się obalać mity, przełamywać uprzedzenia i przekazywać wiedzę, która przydatna będzie każdego dnia. Dążymy do tego, aby pomóc odnaleźć prawdziwą przyjemność, jaką dają alkohole i cygara.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem w organizacji różnorodnych degustacji i szkoleń doskonale wiemy, czego wymagają początkujący uczestnicy, a czego Ci, którzy po whisky, wino czy cygara sięgają od dawna. Funkcjonując na rynku od wielu lat, mamy dostęp do artykułów najwyższej jakości, a nasza wiedza pozwala nam wyselekcjonować je odpowiednio do wymagań Klientów. Nasza pasja, w połączeniu ze znakomitymi trunkami i cygarami, gwarantuje doznania na najwyższym poziomie. Do tej pory mieliśmy przyjemność przeprowadzić ponad pięćset degustacji szlachetnych trunków, wybornych cygar czy najwyższej jakości serów.

Dbając o naszych Klientów nieustannie rozwijamy naszą wiedzę. Uczestniczymy w licznych degustacjach, szkoleniach i wyjazdach fakultatywnych. Byliśmy między innymi w Austrii, Chorwacji, Portugalii, Szkocji, Toskanii oraz na Węgrzech.

Ponadto zajmujemy się szerzeniem kultury degustacji alkoholu i palenia tytoniu poprzez ułatwianie dostępu do szczegółowych informacji. Dlatego też współpracujemy ze wszystkimi polskimi magazynami branżowymi: „Światem Alkoholi”, „Rynkami Alkoholowymi” i „Magazynem Wino” jak również promujemy i rozbudowujemy serwisy internetowe www.cata.pl i www.whisky.org.pl. Zapraszamy serdecznie również na nasze blogi firmowe poświęcone tematyce whisky www.degustacje-whisky.pl oraz winu www.degustacja-win.pl.

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF