Wina polskie

Oferta degustacji win polskich to propozycja zupełnie niezwykła i oryginalna. Pokaz umożliwia uczestnikom skosztowanie i ocenienie win z najlepszych polskich winnic. Zmiana przepisów dotyczących dystrybucji rodzimych alkoholi pozwala, po 2 latach oczekiwania, zaprezentować je szerszej publiczności.
Dotychczasowa oferta degustacji Trunków Polskich zawierała takie alkohole jak: nalewki, miody pitne, starki czy wódki. W chwili obecnej dołączone do niej zostały jakościowe wina polskie. Pokaz ten przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie niezwykłe doznania, oraz niedostępną szerokiemu gronu wiedzę. Nie bez znaczenia pozostaje też aspekt patriotyczny oraz możliwość znajdowania się w nielicznej grupie osób, która miała okazję spróbować polskich win.
Polskie wina są na początku fascynującego rozwoju, jakie czeka je w przeciągu najbliższych kilku dekad. Przykłady takich krajów jak Czechy czy Anglia pokazują, że nawet w pozornie niesprzyjającym klimacie mogą powstawać fascynujące trunki.
Każdy z uczestników otrzyma:
– profesjonalne karty degustacyjne
– mapy aromatów
– mapy smaków
– materiały dotyczące producentów win

Poniżej znajdziecie Państwo więcej informacji na temat degustacji. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.
Oferty końcowe powstają wyłącznie po konsultacjach z klientem.

Zobacz nasz katalog

Pobierz PDF