Cygara

Zapalenie cygara to chwila relaksu oraz moment w którym możemy na kilkadziesiąt minut odpłynąć myślami od codzienności. Cygara od zawsze towarzyszą biznesowym kolacjom i nieformalnym spotkaniom. Proponujemy Państwu podróż przez niezwykły i pełen tajemnic świat cygar.
Spotkanie rozpoczynamy od krótkiego wstępu na temat ogólnych zasad degustacji cygar. W trakcie degustacji omawiane są między innymi takie zagadnienia jak: proces produkcji i jego wpływ na smak cygar, najpopularniejsze rejony produkcji, kształt i kolor, wybór cygara, budowanie kolekcji oraz etykieta palacza. Podczas degustacji tłumaczymy również jak należy cygara opalać, przycinać, przechowywać no i oczywiście jak palić. Uczestnicy mają okazję zapalić różne cygara o odmiennym smaku oraz stylu.
Wszystkie tematy omówione są w sposób ciekawy i zajmujący wraz z licznymi anegdotami i historiami ze świata tytoniu. Dzięki temu prezentacja zyskuje dynamizm i interesującą formę.
Każdy z uczestników otrzyma profesjonalne karty degustacyjne oraz opisy każdego z producentów cygar, które będą degustowane.
Przykładowe rodzaje szkoleń na temat cygar, szczegółowo opisane zostały w poniższym pliku pdf. Motyw przewodni degustacji oraz same cygara możemy dostosować do profilu imprezy. Przykładowo właścicielom firm opowiemy między innymi jak założyć własną plantację tytoniu, dyrektorom finansowym jak bardzo produkcja cygar jest kosztowna i na jakie aspekty szczególnie należy zwracać uwagę, specjalistom od HR odpowiemy natomiast na pytanie czemu wśród osób zajmujących się cygarami przeważają mężczyźni.
Oferty końcowe powstają wyłącznie po konsultacjach z klientem.

Proponowane rodzaje szkoleń:

„Wprowadzenie do Świata Cygar”
„Kuba, żywa legenda”
„Najsłynniejsze marki – Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta..”
„Dominikana i Honduras”
„Churchill, Robusto czy Torpeda – oto jest pytanie?”

Zobacz nasz katalog


Pobierz PDF