Whisky and Wine Place

Jakiś czas temu informowaliśmy o zmianie siedziby naszej firmy. Zmiana ta związana jest również z naszą nową działalnością, sklepem z ekskluzywnymi trunkami i cygarami połączonym z salą degustacyjną.
Już od listopada zapraszamy Państwa do największego sklepu z whisky w Warszawie i drugiego największego w Polsce. W naszej ofercie początkowo dostępnych będzie około 300 pozycji whisky klasy single malt, a do końca roku mamy nadzieję zwiększyć listę do ponad 500. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi sprostamy gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowym atutem będzie możliwość degustacji około 200 single maltów, które cały czas będą otwarte.
Oczywiście nasza druga pasja, wina będzie równie obszernie prezentowana. Około 600 specjalnie wyselekcjonowanych win z najbardziej odległych zakątków świata zainteresuje amatorów jak również koneserów tego trunku.
W asortymencie nie zabraknie oczywiście whisky amerykańskich na czele z bourbonami, rocznikowych armagnaców, słodkich i wytrawnych likierów, wódek klasy super premium oraz innych niezwykłych i niespotykanych alkoholi.
Oczywiście mamy też niespodzianki dla prawdziwych smakoszy słodyczy, którym zasmakować powinny sprowadzane przez nas czekolady od czołowych manufaktur między innymi z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii czy Francji. Cygarowi Aficionado z całą pewnością znajdą u nas również coś dla siebie.
Whisky and Wine Place zostało tak zaprojektowane, że będzie można tu również prowadzić degustacje i małe eventy. Miejsce spokojnie może pomieścić około 30 osób zainteresowanych tematyką szlachetnych trunków oraz cygar a jednocześnie idealnie sprawdzi się jako nietuzinkowe miejsce na spotkanie z klientami czy małą konferencję.
W chwili obecnie trwają ostanie prace adaptacyjne i w ciągu najbliższych tygodni nastąpi otwarcie, na które już w tej chwili serdecznie zapraszamy.