Whisky and Wine Place

W związku z naszym nowym projektem Whisky and Wine Place, największym sklepem stacjonarnym z whisky i szampanem w kraju chcielibyśmy serdecznie zaprosić do zostania naszym znajomym na właśnie utworzonym przez nas profilu FaceBook. http://www.facebook.com/WhiskyandWinePlace. Poprzez FB zapraszamy na degustacje organizowane przez nas w lokalu jak również inne liczne wydarzenia. Znajdziecie Państwo na nimi wiele ciekawych artykułów o szlachetnych alkoholach oraz cygarach.
Co tydzień w sklepie do dyspozycji naszych gości jest kilka otwartych butelek wina. Każdego dnia natomiast zapraszamy do degustacji alkoholu mocnego. W chwili obecnej skosztować można około 50 whisky. Staramy się rozwijać naszą kolekcję i zakładamy, że w ciągu najbliższych miesięcy liczba ta podwoi się.
Bardzo liczymy na Państwa komentarze i wskazówki, bowiem dzięki nim łatwiej jest sprostać Państwa wymaganiom i dostosować oraz modyfikować asortyment dostępny w sklepie.
Szerokie oferta trunków do degustacji umożliwia wybranie produktu, który najbardziej odpowiada smakiem i aromatem. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie podjąć Państwu decyzję i cieszyć się zakupem.
Zapraszamy serdecznie do naszego lokalu Whisky and Wine Place na Jana Kazimierza 30 w Warszawie – www.wawp.pl. Codziennie czekają na Państwa liczne alkohole i ciekawostki ze świata whisky, wina, innych ekskluzywnych trunków oraz cygar.
Niezmiernie miło będzie nam zarazić Państwa naszą pasją.