Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego miejsca łączącego w sobie sklep i salę degustacyjną. Whisky and Wine Place to największy wybór whisky single malt i szampanów w kraju. Dodatkowo ofertę sklepu uzupełniają między innymi wina polskie, wyjątkowo dobrane koniaki czy bogatą oferta amerykańskich whisky z bourbonem na czele.
Każdego dnia mamy ciekawe alkohole do skosztowania, które czekają na Państwa. Na wygodnych kanapach pośród niezliczonej ilości ekskluzywnych alkoholi, spokojnie można poświęcić się degustacji nie tylko whisky, lecz również innych alkoholi mocnych oraz win. Niejednokrotnie przed zakupem można skosztować trunek i upewnić się w przekonaniu, że dokładnie taki alkohol chcemy zakupić.
Niebagatelne wnętrze to przestrzeń dla grup zorganizowanych, które nie tylko docenić mogą szeroki asortyment trunków, ale również specjalnie przygotowane przez czołowe warszawskie restauracje menu dopasowane do degustacji. Lokal zamykany jest dla Państwa na wyłączność a pomieścić może do 40 osób.
Własne miejsce pozwoliło nam w końcu na skoncentrowanie się na osobach indywidualnych zainteresowanych tematyką szlachetnych trunków. Cyklicznie w Whisky and Wine Place odbywać się będą degustacje dla miłośników i koneserów, które umożliwią rozwijanie pasji, uzyskanie odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, a przede wszystkim skosztowanie limitowanych edycji alkoholi z najodleglejszych zakątków globu.
Zapraszamy w odwiedziny na Jana Kazimierza 30 w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań polecamy się pod numerem telefonu 22 487 89 58 lub poprzez stronę www.wawp.pl.