Od ponad pół roku nasza energia kierowana jest w stronę nowego projektu Whisky nad Wine Place. Wszelkie prace związane z adaptacją i stylistyką miejsca udało nam się doprowadzić do końca i dlatego niezwykle miło jest nam poinformować o otwarciu największego sklepu stacjonarnego z whisky w Polsce.
W naszym portfolio znajdują się whisky single malt głównie ze Szkocji, aczkolwiek dodatkowo posiadamy trunki z Japonii, Kanady, czy nawet tak egzotycznych krajów jak Szwecja oraz Egipt. Wśród ponad 250 różnych whisky nawet najbardziej wymagający koneserzy znajdą coś dla siebie. Olbrzymi wybór whisky od łagodnych i subtelnych z nizin, przez serce Szkocji – rejon Speyside aż po bardzo torfowe i ostre whisky z Islay zapewni niezapomniane doznania degustacyjne.
Nasza druga pasja, czyli wino jest równie mocno reprezentowana. Spośród 400 gatunków wina na szczególne wyróżnienie zasługują wina polskie oraz największy wybór szampanów na rynku warszawskim.
Portfolio sklepu uzupełniają trunki polskie z nalewkami i miodami na czele, ale również likiery, koniaki, ekskluzywne wódki, czy mniej znane, ale poszukiwanie przez koneserów trunki jak mezcale czy cachacy.
Szczególną uwagę skierowaliśmy również w stronę cygar z takich krajów jak Honduras, Nikaragua czy Ekwador. Totniowi Aficionado znajdą tu wiele marek niezwykle trudno dostępnych gdziekolwiek indziej w Polsce.
Ofertę sklepu uzupełniają, specjalnie przez nas sprowadzane, czekolady najwyższej jakości. Gorzkie specjały od butikowych i wielokrotnie nagradzanych producentów ciekawie łączą się z whisky single malt czy garbnikowymi winami.
Oprócz ogromnego wyboru trunków Whisky and Wine Place tak zostało zaprojektowane, że będą mogły to odbywać się cyklicznie degustacje, na które serdecznie już Państwa zapraszamy.
W naszym lokalu spokojnie i komfortowo poświęcić się degustacji mogą również małe grupy, 40 osobowe, które szukają oryginalnego miejsca na spotkania i konferencje urozmaicone właśnie degustacją szlachetnych trunków, cygar, serów czy czekolad.
Zapraszamy na Jana Kazimierza 30 w Warszawie oraz na nasz profil FB http://www.facebook.com/PickandTaste. Jesteśmy dostępni również pod numerem telefonu 22 487 89 58.