Własna mieszanka whisky?

Coraz więcej osób zainteresowanych jest organizacją degustacji połączonych z grami i zabawami alkoholowymi. Nasi klienci mogą wybrać spośród wielu atrakcji urozmaicających wieczór spędzony z wybornym alkoholem: rozpoznawanie aromatów występujących w winach lub whisky, ślepą degustację, grę lingwistyczną, degustację w czarnych kieliszkach czy wine banking.
Dotychczas gry i zabawy odbywały się podczas prawie każdej naszej degustacji, chyba, że ktoś decydował się na cały program w ramach Alkoholowego Team Buildingu.
W październiku zaoferowaliśmy jednej z większych firm informatycznych w Polsce degustację połączoną ze sztuką samodzielnego komponowania whisky.
Podczas degustacji uczestnicy początkowo wtajemniczani są w świat tego wybornego trunku, uzyskują informację na temat procesu produkcji, sztuki kupażu oraz sposobach mieszania najlepszych destylatów. Następnie w grupach otrzymują składniki – whisky single malt i za pomocą miarek, pipet i innych profesjonalnych narzędzi tworzą własną kompozycję aromatyczno smakową.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy w ślepej degustacji, nie wiedząc co kosztują, oceniają każdą ze stworzonych blended malt whisky a zwycięska drużyna otrzymuje wyjątkowe nagrody.