Bąbelkowy wieczór

Na początku września, dla gości z wyraźną powakacyjną opalenizną na twarzach, mieliśmy przyjemność przeprowadzić niezwykle prestiżową degustację najlepszych szampanów świata.
Grupa około 40 osób miała unikatową w skali Polski okazję skosztowania doskonałego Dom Perignon’a, który zmierzył się z czołowym produktem od Louis Roederer’a – Cristalem.
Degustację rozpoczęliśmy od najlepiej sprzedającego się szampana na swiecie Moët & Chandon Brut Imperial. Następnie skosztowaliśmy wersję Rose, która zaskoczyła uczestników malinową i truskawkową nutą. Veuve Clicquot największe uznanie znalazł wśród kobiet, które zauroczone zostały niezwykłą historią tego domu szampańskiego.
Punktem kulminacyjnym wieczoru był już wspomniany niezwykle subtelny i bardzo wysoko ceniony przez koneserów Dom Perignon oraz szczególnie popularny wśród amerykańskich gwiazd Cristal.
Szampany od zawsze towarzyszyły biznesowym spotkaniom, uroczystym kolacjom czy wyróżniały okrągłe rocznice. Wydaje nam się, że zarówno, ze względu na ekskluzywność tego trunku oraz jego uniwersalność degustacja szampanów idealnie uatrakcyjnia praktycznie dowolny wieczór. W sposób oczywisty tworzy skojarzenie z sukcesem i dostatkiem.
Szampańska przygoda, którą mieliśmy okazję zorganizować  z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci uczestników i będzie znakomitym wstępem do noworocznej  i karnawałowej zabawy.