W sierpniu, pomimo wakacyjnego okresu udało nam się przeprowadzić kilka niezwykle ciekawych degustacji w dość oryginalnych miejscach.
Kilkakrotnie organizowaliśmy już degustację na statku – podczas rejsu mazurskiego, krótkiej wyprawy morskiej czy spływu po Wiśle, ale ostania degustacja whisky o smaku morza, wodorostów, ryb i soli morskiej wywarła na uczestnikach niezwykłe wrażenie.
Każdą degustację prowadzimy w odmienny sposób i na innych produktach, aby jak najbardziej dopasować się do charakteru danej imprezy. Tym razem nasz Klient otrzymał propozycję degustacji rumów oraz win wzmacnianych takich jak madera, porto czy malaga, które smakiem, aromatem oraz niezwykle ciekawą historią idealnie pasują do morskiego rejsu aczkolwiek zdecydował się na wytrawną whisky.
Drugi ciekawy wieczór degustacyjny towarzyszył imprezie o nazwie „Prohibicja” i uzupełniał zmagania gości podczas gier hazardowych. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że jesteśmy w stanie dopasować alkohole jak i cygara do każdego rodzaju imprezy i tak też stało się tym razem. Ponad pięciuset osobowa grupa poznała tajemnice szlachetnego bourbona, którego krainą jest przecież Las Vegas.
„Krasnoludki w krainie czarów”, „Impreza więzienna”, „Lata PRL” czy inne wieczory tematyczne, do których jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni trunek lub cygara to tylko część z propozycji szczegółowo opisanych na naszej stronie internetowej w zakładce oferta.