Podsumowanie

Przełom roku to okres podsumowań oraz refleksji nad mijającymi dwunastoma miesiącami. My również chcielibyśmy w kilku słowach przypomnieć co wydarzyło się u nas w 2011.
W minionym roku udało nam się przede wszystkim wprowadzić kilka niezwykłych degustacji. Pierwszą z nich były szlachetne czekolady. Produkt ten głównie rekomendujemy żeńskim grupom znudzonym kolejny raz lekcjami wizażu, spotkaniem ze stylistą czy innymi popularnymi atrakcjami. Podczas degustacji powiemy jak dobierać czekolady ze względu na osobowość, które ze smakołyków mają najmniej kalorii oraz między innymi jak je przechowywać i degustować.
Kolejnym niezwykle interesującym produktem przygotowanym głównie pod EURO 2012 jest degustacja win polskich, podczas której kosztujemy niezwykle pieczołowicie przygotowane trunki. Nasz klimat nie sprzyja wielkim winom ale nawet na rodzimym rynku zdarzają się perełki, które z przyjemnością prezentujemy gościom, głównie obcojęzycznym ale coraz częściej też polskim.
Ostatnim ciekawym programem na sylwestrową oraz karnawałową porę jest degustacja prowadzona ze współpracy LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, czyli najwyższej jakości szampany. Najbardziej poszukiwanie i pieczołowicie przygotowywane od pokoleń trunki umilą każde spotkanie i sprawdzą się doskonale jako akompaniamentem do posiłków.
Nasze spotkania w zeszłym roku prowadziliśmy w najbardziej odległych i nietypowych miejscach. Kilkakrotnie udało nam się w limuzynie i autobusie oraz raz w specjalnie przygotowanym do spotkań pociągu. Z doświadczenia już wiemy, że degustacje idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie długiej i często uciążliwej podróży.
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy wszystkim samych sukcesów w 2012.