Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy udało nam się przeprowadzić cykl ponad pięćdziesięciu degustacji dla jednej z czołowych firm motoryzacyjnych.
Degustacje zawsze prowadzone był w innych miejscach oraz dla innej grupy odbiorców i towarzyszył wprowadzeniu nowego modelu samochodu ciężarowego.
Praktycznie w każdy wtorek, środę oraz czwartek października i listopada trzy teamy prowadziły degustację whisky w najbardziej odległych zakątkach Polski.
W degustacjach brały udział grupy maksymalnie 60 osobowe. Głównymi uczestnikami byli Panowie ale zdarzały się też, choć rzadko, Panie.
Degustacje dotyczyły whisky single malt, czyli najlepszej odmiany tego alkoholu. Whisky z różnych regionów i od czołowych producentów bardzo przypadły do gustu gości, co tym bardziej nas cieszy, świadcząc, że dobrze przygotowaliśmy ofertę i wyselekcjonowaliśmy trunki. W trakcie prezentacji prowadzony był ponadto jeden konkurs uatrakcyjniający degustację. Goście bardzo chętnie i licznie rywalizowali między sobą podczas gry lingwistycznej, która polegała na odgadywaniu nazw destylarni produkujących whisky w Szkocji. Niejednokrotnie degustacji whisky towarzyszyła jeszcze na zakończenie prezentacja ręcznie zwijanych cygar.
Podczas całego cyklu przeszkolonych zostało ponad dwa tysiące osób, przez trzy zupełnie autonomiczne zespoły ekspertów i hostess.
Udało nam się zakończyć cały cykl z powodzeniem co tym bardziej nas cieszy biorąc pod uwagę wielkość i złożoność tego przedsięwzięcia.