Słodkie degustacje czekolad

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nowy produkt, nad którym pracowaliśmy ostatnie dwa lata. Spotkanie z czekoladami to idealna degustacja między innymi dla kobiet oraz przerywnik konferencji i sympozjów.
Tym razem uczestnicy naszych pokazów kosztować będą najwyższej jakości czekolady i pralinki. Te wyszukane smakołyki od czołowych światowych producentów połączymy z wybornymi trunkami – między innymi whisky klasy single malt i specjalnie dobranym winem.
Podczas wyjątkowych spotkań pełnych mlecznych, białych ale przede wszystkim gorzkich smakołyków uczestnicy zaznajomią się ze zdrowotnymi aspektami czekolad oraz poprawnymi sposobami degustacji i przechowywania. Podzielimy się z uczestnikami również naszym doświadczeniem na temat sposobów łączenia czekolad z innymi produktami oraz przedstawimy najważniejsze regiony produkcji.
Z racji naszego doświadczenie główny nacisk położymy na połączenia whisky i win z czekoladami. Te dwa produkty idealnie pasujące jako zakończenie posiłku niezmiernie ciekawie komponują się jak również zmieniają smaki kakowego smakołyku. Spróbujemy słodkich win typu Tokaj i Sauternes oraz torfowe whisky z Islay i aromatyczne z wysp.
Dokładne informacje na temat przebiegu pokazu znajdują się w zakładce: oferta.