Dla większości firm, a szczególnie branży eventowej końcówka roku jest okresem najbardziej wytężonej pracy oraz największej ilości zleceń. Wakacje oraz początek roku to czas rozwoju, chwila na wdrażanie nowych pomysłów oraz moment wytchnienia.
Wytchnienie najczęściej kojarzone jest z feriami oraz wakacjami a te na ogół bogata są w przyjemności w tym często alkoholowe.
W celu rozwinięcia swojej wiedzy właśnie w dziedzinie szlachetnych alkoholi, wybornych smakołyków, takich jak sery czy czekolady oraz ręcznie robionych cygarach zapraszamy serdecznie na nasze blogi poświęconej tej tematyce.
Na blogu www.degustacje-whisky.pl znajdziecie Państwo aktualności związane z „wodą życia”. Staramy się regularnie publikować informacje na temat sztuki degustacji, alkoholowego savoir vivru czy dobierania whisky do indywidualnych preferencji smakowych.
Na blogu www.degustacja-win.pl zamieszczamy wskazówki jak raczyć się „napojem bogów” oraz w jaki sposób czerpać z degustacji najwięcej przyjemności. Dodatkowo znaleźć będziecie tam mogli Państwo opisy degustowanych przez nas ostatnio win oraz charakterystyki najciekawszych szczepów i regionów winiarskich.
Pragniemy dodatkowo zaprosić Państwa na nasz profil Facbook oraz Twitter, na którym znajdziecie jeszcze więcej aktualności.