Organizując wiele degustacji często proszeni jesteśmy przez klientów o uatrakcyjnienie pokazu. Gościom zależy na większej interakcji oraz na nawiązywaniu głębszych kontaktów pomiędzy uczestnikami.
Specjalnie dla nich przygotowaliśmy jakiś czas temu program Alkoholowy Team Building, który polega przede wszystkim na integracji i zabawach związanych z alkoholem. Uczestnicy wcielają się między innymi w rolę inwestora winiarskiego i starają się zarobić na najwyższej jakości trunkach. Wszystko oparte o autentyczne dane z londyńskiej giełdy win.
Grupy zainteresowane degustację wina mają do wyboru szereg konkursów między innymi rozpoznawanie aromatów, profesjonalnego kipera czy turniej multimedialny.
Naszym najnowszym konkursem jest quiz Fakty czy Mity. Podczas tej aktywności uczestnicy starają się odgadnąć czy zadane pytania o ciekawostki z winiarskiego świata są prawdziwe czy fałszywe. Wśród pytań pokazywanych w postaci prezentacji ze zdjęciami i wydruków są takie, które mogą wydawać się łatwe nawet dla laika ale pojawiają się również takie, które sprawiają problemy nawet koneserom tego trunku.
Niezwykle emocjonujący konkurs z dużą ilością ciekawych informacji przydatnych w codziennym obcowaniu z tym trunkiem. Uczestnicy poznają świat wina w przyjemny i zabawny sposób.