Coraz więcej rodaków zainteresowanych jest degustacjami szlachetnych trunków polskich. Praktycznie każdy z nas produkuje, produkował lub degustował jakąś nalewkę „własnej roboty”. Niejednokrotnie chcemy porównać efekt naszych umiejętności z najlepszymi nalewkami w kraju oraz zaczerpnąć na temat tajników produkcji, ciekawych informacji.
Podczas organizowanych przez nas degustacji istnieje możliwość skosztowania nie tylko najwyższej jakości nalewek, ale również doskonałych miodów pitnych oraz starzonych i owianych legendą wódek.
Dla grup zagranicznych specjalnie przyszykowany został program, podczas którego degustowane są polskie i zagraniczne specjały. Dzięki temu każdy z uczestników może zaprezentować to z czego dany kraj czy region słynie. Przewidziane są degustacje w języku angielskim i niemieckim.
Dla najbardziej wymagających klientów degustacje trunków urozmaicane są między innymi o ręcznie robione czekolady i sery od butikowych producentów. Połączenia szczególnie z czekoladami to eksperymenty w skali światowej, który niejednokrotnie tworzy niezapomniane smaki.
Spotkania którym towarzyszą czekolady możemy urozmaicić o elementy integrujące między innymi konkurs multimedialny na bazie czekolady. Uczestnikom puszczane są fragmenty filmów na temat czekolad a następnie zadawane są im pytania o dany urywek prezentowany na ekranie. W tej grze każdy z powodzeniem może brać udział ponieważ nie wymaga ona wiedzy alkoholowej od uczestników.
W okresie zbliżającego się EURO 2012 oraz dla wielu zagranicznych grup przyjeżdżających do Polski rekomendujemy degustacja rodzimych specjałów jako uzupełnienie spotkań.