Uprzejmie informujemy, że od dnia 15 maja została przeniesiona siedziba naszej firmy. Obecny adres to ul. Jana Kazimierza 30 lok. 7, 01-248 Warszawa.
Prosimy wszelkie wysyłki kierować na ten adres jak również prosimy o zmianę adresu na fakturach i innych dokumentach firmowych.
Jednocześnie chcielibyśmy nieśmiało poinformować o naszym nowym przedsięwzięciu, którym jest sklep z salą degustacyjną położony w centrum Warszawy.
Już w najbliższym czasie otworzymy jeden z największych sklepów whisky w Polsce. Początkowo będziemy mieli około trzystu pozycji whisky single malt a docelowo, może jeszcze w tym roku, planujemy około tysiąca etykiet. Około dwustu butelek będzie natomiast ciągle otwartych, a chętni będą mogli je skosztować. Oczywiście dostępne będą również specjalnie wyselekcjonowane wina, koniaki, wódki i sprowadzane wyłącznie przez nas butikowe czekolady.
Sklep połączony jest z salą degustacyjną idealną na eventy i spotkania z klientami. Z pewnością będzie to miejsce spotkań koneserów alkoholowych i cygarowych. Więcej szczegółów przekażemy już wkrótce.