W mijającym miesiącu przeprowadziliśmy niezwykle prestiżową degustacje Diffrent Faces. Podczas wieczoru spędzonego z klientami branży motoryzacyjnej przedstawiliśmy całe portfolio wódki klasy super premium Belvedere.
Uczestnicy zaznajomieni zostali z tajnikami produkcji tego doskonałego produktu, profesjonalną degustacją, sposobami przechowywania oraz serwowania wódek. Degustowana była Belvedera w wersjach czystej, smakowych, wzmocnionej oraz zupełna nowość niefiltrowana, produkowana w stylu szkockiej whisky. Jako urozmaicenie degustacji przeprowadzone zostały warsztaty z przygotowywania koktajli na bazie najbardziej egzotycznych owoców i wyszukanych garni. Uczestnicy czynnie brali udział w przygotowywaniu kompozycji smakowych dzięki czemu będą mogli z łatwością przygotowywać koktajle w domowych warunkach.
Degustacje wódek uzupełniają prowadzone przez nas pokazy szlachetnych trunków polskich. Polskim jak i zagranicznym gościom prezentujemy miody pitne, ręcznie produkowane nalewki oraz właśnie wysokogatunkowe i starzone w beczkach wódki.
Zainteresowanym przypominamy o możliwościach porównania rodzimych trunków z tymi pochodzącymi z innych krajów. Wydaje nam się to bardzo ciekawą propozycją podczas meczów EURO 2012.