Z niezmierną przyjemnością zapraszamy Państwa na degustacje, które organizujemy dla pasjonatów i koneserów w naszym lokalu. W każdy czwartek czekają na Państwa otwarte butelki wina. Staramy się mieć od 5 do 10 różnych win o których opowiedzieć możemy niezwykle ciekawe historie. Amatorzy mocniejszych alkoholi na pewno polubią nasz kącik konesera pełen przede wszystkim szkockich single maltów, ale również wódek, miodów pitnych, nalewek, czy likierów. Praktycznie co tydzień pojawiają się nowe trunki, które można spróbować. Pod koniec roku mamy nadzieję, że kolekcja whisky przekroczy 300 pozycji i z każdego zakątku globu będziemy mogli coś Państwu zaprezentować.
Organizujemy również degustacje komentowane, podczas których uczestnicy otrzymują znacznie więcej wiedzy merytorycznej i specjalistycznej. Podczas takich spotkań istnieje możliwość zadawania nurtujących pytań dzięki bliskiemu kontaktowi z prowadzącym.
Whisky and Wine Place może być również zamykany dla grup zorganizowanych. Firmy organizują u nas szkolenia merytoryczne, po których najczęściej odbywaj się degustacje ekskluzywnych trunków lub cygar. Serdecznie zapraszamy na odwiedziny i mała lampkę wina lub kieliszek whisky.