Alkoholowe upominki

W związku z otworzeniem największego sklepu w Polsce z whisky, szampanem i innymi specjałami alkoholowymi możemy zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę alkoholi oraz cygar. Dzięki współpracy z dużymi i małymi importerami jesteśmy w stanie zaproponować trunki, znane w bardzo dobrych cenach oraz produkty wyszukane i wysoko oceniane przez koneserów na całym świcie.
W tym miesiącu przykładowo dla jednego z naszych klientów przygotowaliśmy zestawy miniaturek whisky, które zostały dołączone do zaproszeń. Wspólnie z klientem wyselekcjonowaliśmy whisky single malt z różnych regionów Szkocji. Zestaw ten sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Miłośnicy lekkich i kwiatowych whisky kierowali swoją uwagę głównie w stronę whisky z Lowlandów, amatorzy morskich smaków rozkoszowali się whisky z wysp, natomiast dla koneserów medycznych i torfowych whisky pozostały potwory z Islay.
Tworzenie zestawów upominkowych złożonych z trunków, cygar czy czekolad to nasza specjalność. Zawsze możemy zaproponować produkty bardzo trudno dostępne lub takie, które sprowadzane są dla nas na wyłączność.