Z początkiem kwietnia w naszej ofercie pojawiła się nowa degustacją zupełnie nie związana z alkoholem i tytoniem. Tym razem chcielibyśmy wprowadzić Państwa w niezwykle subtelny świat serów. Degustacja serów jest rewelacyjnym sposobem na spędzenie czasu w przerwie między szkoleniami. Może być potraktowana również jako substytut lunchu. Jest też z pewnością doskonałym pomysłem na wieczorną atrakcję. Pierwszy raz prezentujemy produkt, po spożyciu którego możecie Państwo bez przeszkód prowadzić samochód.
Podczas degustacji zaprezentujemy najciekawsze sery świata dostępne na polskim rynku, jak również te sprowadzane specjalnie dla nas. Nasi goście zaznajomieni zostaną ze sztuką dokonywania zakupu serów w sklepie, degustacji oraz przechowywania tego smakołyku. Zaprezentowanych zostanie również kilkanaście praktycznych rad ułatwiających dobór odpowiedniego sera do innych przekąsek często serwowanych na przyjęciach. Cała prezentacja uzupełniona jest o kilka dynamicznych filmów obrazujących wspaniałą i niekiedy tajemniczą historię sera.
Dla uczestników przewidziane są konkursy, między innymi ten polegający na odróżnianiu oryginalnych serów od ich popularnych odpowiedników. Zaplanowana jest również degustacja specjalnie dobranych win do prezentowanych serów.
Dokładne informacje na temat przebiegu pokazu znajdują się w zakładce: oferta.