Niejednokrotnie przypominamy naszym klientom, że jesteśmy w stanie dostosować alkohol do każdego rodzaju imprezy. Dlatego też degustacja szkockiej whisky single malt nie jest najlepszym pomysłem na imprezie brazylijskiej czy kubańskiej, na której nie tylko powinny pojawić się cygara, ale przede wszystkim niezrównanej jakości rumy lub likiery.
Oczywiście rodzaj alkoholu może zostać dobrany do konkretnego wieczoru tematycznego, lecz również wśród jednej grupy trunków możemy znaleźć ten najbardziej odpowiadający gustom danych osób.
Organizując spotkanie dla firmy z włoskimi korzeniami możemy przeprowadzić wyjątkową degustację grappy, likierów, czy innych mocnych alkoholi oraz win. Niezwykła ich różnorodność umożliwia stworzenie wielu niezapomnianych połączeń smakowych i aromatycznych. Dla osób lubujących się w mocniejszych smakach sugerujemy wina bardziej garbnikowe o bogatszej strukturze na przykład ze słonecznej Sycylii, a dla miłośników win białych, orzeźwiające wina z Orvieto.
Natomiast dla firm francuskich i ich kontrahentów sugerujemy oczywiście tak znane regiony jak Bordeaux, Burgundia czy Szampania, ale bardziej polecamy wschodzące gwiazdy z  Langwedocji, czy Roussillon, w którego słodkich winach nie sposób się nie zakochać.
Nie tylko rodzaj alkoholu, jego wyjątkowe odmiany pokazywane podczas prezentacji, ale przede wszystkim tematyka spotkania są zawsze odmienne. Poruszane przez nas zagadnienia za każdym razem dostosowywane są do zainteresowania uczestników, ich pytań, kraju pochodzenia, czy koneksji biznesowych z daną grupą społeczną lub narodowościową.