Wciągu ostatnich miesięcy przeprowadziliśmy kilka ciekawych pokazów i degustacji.
Niewątpliwe dużym zainteresowaniem cieszy się nasz najnowszy program Wine Casino. Ta alternatywa do typowego kasyna i ruletki znacznie bardziej integruje uczestników, a jednocześnie podczas gry każdy dowiaduje się wielu ciekawostek związanych z winami czy whisky. Grupy dzielone są na kilka stanowisk i przy każdym z nich czekają na nich zadania. Są to między innymi rozpoznawanie koloru wina, w czarnych kieliszkach, tylko za pomocą smaku czy turniej wiedzy winiarskiej. Jednym z konkursów, który cieszy się największą popularnością są aromaty występujące w winie. Często znamy jakiś zapach ale ciężko jest nam go określić. Tutaj testujemy właśnie tą umiejętność ale podczas miłej zabawy. Najbardziej widowiskowy jest winiarski black jack, podczas którego możemy wygrać kolejne kieliszki z winem.
Degustacje, które ostatnio zdobywają większą popularność to trunki karaibskie, a dokładnie rumy. Ten coraz częściej konsumowany alkohol w barach jak widać zagościł w naszej świadomości i Polacy chcą więcej wiedzieć i kosztować limitowanych edycji tego alkoholu. Rumy z racji występującej w nich słodyczy, doskonale pasuje do grup mieszanych ale sprawdza się też jako program wyłącznie dla kobiet.
Cały czas bardzo dużą popularnością cieszy się degustacja wina i serów. Ten alternatywny pomysł do klasyczny deserów nie tylko kusi smakiem ale uczestnicy otrzymają dodatkowo niezwykle dużo ciekawych informacji na temat komponowania wina i serów, przygotowania talerzy z serami, najlepszych dodatków oraz przechowywania i zakupu tego specjału.

 

 

 

Pick and Taste - Król Kazimierz 2