Powakacyjne nowości

Jak co roku nie zwalniamy tępa podczas wakacji i przygotowujemy niespodzianki oraz nowości dla naszych klientów na najbardziej wzmożony okres eventowy.
W tym roku udało nam się odwiedzić zarówno stolicę whisky Szkocję, gorący rejon winiarski Cypru oraz malowniczo położone obszary Węgier.
Jeśli chodzi o Szkocję to na naszych pokazach pojawią się teraz nowe whisky, z otwartych niedawno destylarni. Odwiedziliśmy butikowe, często zamknięte dla turystów gorzelnie. Rozmawialiśmy z master destylerami, zgłębialiśmy najbardziej skomplikowane tajniki produkcji, dyskutowaliśmy o gustach i preferencjach Polaków. Wszystko to, żeby jeszcze lepiej dopasować trunki do różnorodnych gustów naszych klientów i żeby zaskoczyć ich nowościami ze świata whisky.
Tematyka wina jest dla Polaków coraz bardziej znana. Dlatego staramy się wynaleźć rodzinnych producentów z mało znanych regionów. Naszą uwagę w tym roku przykuły Węgry i okolice Balatonu. Świetne wina białe między innymi Olaszriesling czy doskonałe nie skażone komercją Pinot Noir.
Jesteśmy przekonani, że nowe perełki zaskoczą nie tylko na pokazach winiarskich, ale również naszych klientów w Whisky and Wine Place. Zaczerpnięte u źródeł ciekawostki i nowinki winiarskie oraz whisky z całą pewnością ożywią dyskusje podczas organizowanych przez nas pokazów.