Od zeszłego miesiąca dołączyła do naszego zespołu kolejna osoba – Marcin Likowski. Pan Marcin opiekował się będzie klientami Whisky and Wine Place oraz będzie uczestniczył w bieżącej działalności Pick and Taste.
Jesteśmy przekonani, że jego ogromne doświadczenie w pracy z klientami poprawi jakość obsługi osób robiących zakupy indywidualne oraz tych, którzy szukają prezentów firmowych I świątecznych.
Dotychczasowa kariera Marcina skierowana była głównie w stronę winiarską w zawiązku z szerokimi kwalifikacjami w tym temacie. Jest absolwentem 2 poziomu Wine & Spirit Education Trust oraz posiada certyfikat Associazionne Italiana Sommelier. Dzięki licznym podróżom, między innymi do Austrii, Francji, Hiszpanii, Węgier, Włoch oraz Szkocji gdzie zwiedził takie zakłady jak Oban, Springbank, Benromach posiada nie tylko wiedzę teoretyczną ale również praktyczną.
Mamy nadzieję, że kolejne zmiany wpłyną na jeszcze lepsze relacje między Państwem a nami oraz umożliwią idealne dopasowanie się do wszelkich powierzonych nam zadań.
Whisky and Wine Place to miejsce do organizacji eventów z największym w Polsce wyborem whisky i szampanów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szlachetnymi alkoholami, wybornymi cygarami, najwyższej jakości czekoladami lub serami to zapraszamy do nas na cykliczne degustacje.
Więcej informacji na naszym profilu FB – http://www.facebook.com/WhiskyAndWinePlace.
Whisky i wina czekają na Państwa.