Jeszcze przed okresem wypoczynku i zdecydowanie mniejszej ilości degustacji, a mianowicie w miesiącu czerwcu udało nam się przeprowadzić kilka wyjątkowych degustacji.
Jedną z nich była degustacja whisky połączona z naszym najnowszym, interaktywnym konkursem „Własna mieszanka Whisky”. Uczestnicy za pomocą specjalistycznych miarek, menzurek, pipetek oraz najlepszych whisky klasy single malt tworzyli swoją własną kompozycję aromatyczno – smakową. Pokaz uatrakcyjniły czepki, maseczki i ochraniacze na buty, po to żeby uczestnicy spotkania poczuli się jak w prawdziwych laboratoriach. Stworzone pure malty bardzo smakowały uczestnikom, którzy w ślepej degustacji, nie wiedząc co kosztują próbowali i oceniali whisky stworzone przez siebie jak również przez konkurencyjne grupy.
„Własna mieszanka Whisky”  to kolejny z konkursów, który proponujemy podczas degustacji, aby jeszcze bardziej zainteresować uczestników trunkami, wprowadzić drobną nutkę współzawodnictwa oraz zintegrować gości.
Drugą bardzo ciekawą degustacją było niezwykle ekskluzywne spotkanie przy „Whisky i winach wzmacnianych”. Jest to wyjątkowa formuła spotkania, podczas której uczestnicy degustują whisky dojrzewające w beczkach po różnych winach wzmacnianych oraz właśnie te wina. Kobiety najczęściej wybierają lżejsze alkohole a panowie decydują się na wyjątkowej jakości whisky aczkolwiek każdy z uczestników ma szansę skosztowania obydwu grup alkoholi. Jest to bardzo interaktywna degustacja, podczas której nasi goście wymieniają się poglądami o trunkach, dyskutują na temat smaków i aromatów oraz współzawodniczą podczas licznych konkursów.