Wakacyjne życzenia

Okres wakacji to czas kiedy podróżujemy, poznajemy inne kultury i między innymi kosztujemy lokalne potrawy oraz alkohole. Te ostatnie szczególnie są nam bliskie.
Próbując trunki z najbardziej odległych zakątków świata rozkoszujemy się ich złożonością i bogatym smakiem. Zupełnie jednak inaczej smakują te alkohole w kraju ich pochodzenia niż w naszej, nie zawsze gorącej ojczyźnie. Dlatego też często przewożone przez nas tysiące kilometrów butelki, podczas degustacji w naszych domach zupełnie nie przypominają tego alkoholu ze wspomnień.
Tym którzy nie chcieli by, żeby taka sytuacja się powtórzyła lub tym którzy w tym roku pozostaną w okresie wakacji w domach polecamy Whisky and Wine Place.
W największym sklepie z whisky i szampanem w Polsce nie tylko znajdziecie produkty, które zawsze smakują tak samo a więc doskonale, ale przede wszystkim czeka na Was wiele atrakcji w okresie lata oraz liczne degustacje.
Niezmiernie miło będzie powitać Was kieliszkiem whisky single malt, który czeka na Was każdego dnia, natomiast w czwartki otwieramy dla Was butelki wina, którymi oczywiście częstujemy cały weekend.
Ci którzy szukają zapomnienia w zatłoczonym mieście lub Ci którzy chcieli by skosztować coś niezapomnianego polecamy odwiedziny u nas w lokalu Whisky and Wine Place na Jana Kazmierza 30 w Warszawie.