Savoir vivre

W maju firma Pick and Taste rozszerzyła swoją ofertę o szkolenie z zakresu savoir vivre’u. Savoir vivre to sztuka nie tylko przydatna w życiu codziennym, ale również podczas firmowych lunchów czy eleganckich kolacji. Wiedza o tym jak odpowiednio odnaleźć się w danej sytuacji, może okazać się kluczowa dla odniesienia pożądanych korzyści ze spotkania. Savoir Vivre to nie tylko odpowiedni strój, kolejność i sposób przywitania, ale również umiejętność wyboru odpowiedniego szkła do degustowanego trunku, znajomość powszechnie występujących połączeń kulinarnych czy też umiejętność dobrania stosownego podarunku.
Całość utrzymana jest w lekkiej i zabawnej konwencji tak, aby połączyć dydaktyczną stronę spotkania z przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Podczas trwania całego kursu uczestnicy będą mieli okazję degustować omawiane trunki, aby w największym stopniu przybliżyć poruszaną w danej chwili tematykę. Każdy z uczestników skosztuje najwyższej jakości wina, whisky, cognac, brandy, wódki, oraz będzie miał okazję zapalić nejlepsze ręcznie robione cygaro. Szkolenie z savoir vivre’u to idealny sposób na zintegrowanie grupy, zdobycie przydatnych w życiu codziennym informacji oraz przyjemne i pożyteczne spędzenie popołudnia lub wieczoru.
Spotkanie przybiera formułę warsztatów, podczas których demonstrowane są liczne rekwizyty, takie jak stroje, sztućce, szkło, czy upominki. Dzięki temu spotkanie staje się żywe i interesujące. Kładziemy również duży nacisk na to, aby szkolenie było w maksymalnym stopniu interaktywne. Odpowiadamy jak zachować się w konkretnych sytuacjach, oraz jak postępować by uniknąć błędów w przyszłości. Odwołujemy się do licznych przykładów oraz najczęściej spotykanych sytuacji.
Dokładne informacje na temat przebiegu tego szkolenia znajdują się w zakładce oferta.