To spotkanie rekomendujemy grupom mieszanym, wino z całą pewnością odpowiadać będzie kobietom, mężczyźni natomiast bardziej zainteresowani będą mocniejszym alkoholem. Oczywiście ten stereotyp nie jest regułą i często Panie sięgają po „usigi“, a Panowie po napój Dionizosa.
Wielokrotnie mieliśmy przyjemność prowadzić degustację wina a następnie szkolenie na temat – „ekskluzywnych trunków barowych“ lub degustację „szlachetnych trunków polskich“ oraz naszych win narodowych. Jednak to szkolenie jest zupełnie wyjątkowe i łamie wszelki mity i przyzwyczajenia.
Mamy przyjemność zaproponować Państwu degustację, która doskonale sprawdza się w grupach męskich, damskich ale przede wszystkim mieszanych. Połączenie tych dwóch tak bardzo odmiennych i jednocześnie powiązanych ze sobą alkoholi w niezwykle „magiczny“ sposób potrafi integrować grupę, „przełamywać lody“ oraz wprowadzać w miły i przyjemny nastrój tak bardzo pożądany podczas eventów, spotkań integracyjnych, oraz imprez tematycznych.
Na degustacji zaprezentowane zostaną whisky single malt starzone w beczkach po sherry, porto lub maderze. Do każdego z trunków dobrane zostanie wino, które wcześniej dojrzewało w tychże beczkach. Dzięki temu, uczestnicy będą mieli okazję przekonać się jak wiele aromatów oraz smaków w whisky pochodzi właśnie z beczki winiarskiej. Połączenie whisky ze wzmacnianymi winami powoduje, że każdy z uczestników ma możliwość wyboru pomiędzy smakami słodkimi i delikatnymi a wytrawnymi i zdecydowanymi.
Dokładne informacje na temat przebiegu Degustacji Whisky oraz Win Wzmacnianych znajdują się w zakładce oferta.