Od marca firma Pick and Taste rozszerzyła swoją ofertę degustacyjną. Do tej pory głównymi naszymi klientami były korporacje, firmy eventowe oraz PR-owskie. W związku z licznymi pytaniami na temat degustacji od osób indywidualnych postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i przygotować ofertę dla osób prywatnych.
“Degustacje weekendowe” są niezapomnianym przeżyciem z dala od zgiełku codzienności. Przez trzy dni, uczestnicy mają okazję zdobyć wiedzę na temat ekskluzywnych alkoholi i cygar. Na kolejnych spotkaniach, poruszone zostaną liczne zagadnienia zarówno praktyczne jak i teoretyczne dotyczące między innymi: dobierania alkoholu do odpowiedniej okazji, łączenia go z potrawami, sposobów podawania, wyboru trunku w sklepach specjalistycznych oraz tworzenia kolekcji. Liczne materiały pomocnicze, takie jak koła smaków, aromatów czy karty degustacyjne będą przydatne w prawidłowym przeprowadzeniu szkolenia i łatwiejszym zrozumieniu omawianych zagadnień.
Spotkania prowadzone są w luźnej, nieformalnej atmosferze a ich głównym zadaniem jest zachęcenie uczestników do późniejszego rozwijania zdobytej wiedzy. Proponowane przez Pick and Taste trunki dobierane są tak, aby zaprezentować jak najszerszą gamę smaków i aromatów. Dzięki temu, każdy ma szansę odnaleźć to, co najbardziej mu odpowiada.
Spotkania są w pełni interaktywne. Zależy nam, aby uczestnicy w jak największym stopniu dzielili się z nami swoimi wrażeniami. Staramy się poruszać tematy kontrowersyjne, wywołujące spore emocje wśród amatorów wina, whisky czy cygar. Dzięki temu degustacje stają się doskonałą okazją do rozpoczęcia pasjonujących dyskusji.
Dokładne informacje na temat przebiegu spotkania „Degustacje weekendowe” oraz lista proponowanych alkoholi znajdują się w zakładce oferta.