W marcu udało nam się przeprowadzić kilkanaście degustacje, w tym dwie niezwykle ciekawe na temat serów.
Jedna z degustacji towarzyszyła wieczorowi francuskiemu i oprócz wielu atrakcji kojarzonych z tym krajem uczestnicy mieli okazję skosztować najbardziej charakterystyczne dla tego kraju produkty – wina oraz szlachetne sery. Prezentację obu specjałów w całości poprowadzili eksperci z Pick and Taste.
Do spróbowania były zarówno znane rodzaje serów jak Camembert, Brie i ostrzejszy Roquefort oraz znacznie mniej popularne Reblochon, Langres oraz Crottin de Chavignol. Do każdego z serów dobrane zostały przez nas specjalnie wyselekcjonowane wysoko gatunkowe wina, tak aby połączenia smakowe produktów zachwyciły i zapadły w pamięci uczestnikom przez długi czas. Podczas spotkania przeprowadzone zostały również konkursy integrujące gości, które zostały specjalnie przez nas opracowane i przygotowane.
Wśród oferowanych pokazów serowych znajdują się między innymi „Francuska klasyka”, „Włoska arystokracja” oraz „Najsłynniejsze sery świata”. Dzięki niezwykłej różnorodności zarówno tematyki jak i serów, degustacje możemy dostosować do najróżniejszych wieczorów tematycznych oraz uatrakcyjnić nawet najtrudniejsze konferencję w ciągu dnia.
Jeżeli chcą Państwo znaleźć więcej informacji oraz zobaczyć galerię zdjęć z naszych pokazów serowych i winiarskich serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.