Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 19 grudnia Pick and Taste współtworzyła galę „Osobowość roku 2008”.
Organizatorem głównym spotkania był ogólnopolski miesięcznik branży spotkań oraz eventów – MICEPoland. Podczas gali nagradzane były osoby w trzech kategoriach: zleceniodawca usług, organizator usług oraz menadżer obiektu. Warte podkreślenia jest to, że o wyborze kandydatów i samych nagrodach decydowały tysiące osób z branży, a nie wąskie jury.
Firma Pick and Taste była sponsorem gali w zakresie szlachetnych win, ręcznie robionych cygar oraz trunków polskich. Podczas „kącików konesera” zaznajomiliśmy naszych gości z podstawowymi terminami dotyczącymi cygar takimi jak stopka, korpus czy główka oraz sposobami odpalania i delektowania się tytoniem. Dodatkowo zainteresowane osoby wtajemniczyliśmy w świat wysokogatunkowych miodów polskich i nalewek oraz trunków Dionizosa z najciekawszych regionów winiarskich świata.
Tych wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat whisky, wina lub cygar serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.pickandtaste.pl i zakładkę encyklopedia, w której znajdą Państwo zarówno podstawowe jak i bardzo szczegółowe informacje na temat alkoholi oraz cygar.