Wzmocnienie zespołu

Od sierpnia do naszego zespołu dołączyła kolejna osoba. Niezmiernie miło jest nam powitać Pana Macieja Wiczyńskiego. Pan Maciej swoją energię i zaangażowanie skupiał będzie w naszym lokalu Whisky and Wine Place. Do jego obowiązków należeć będzie również opieka klientów B2B oraz przygotowywanie koszy upominkowych i zestawów okolicznościowych. Praca w Pick and Taste koncentrować się będzie na wspieraniu i organizacji degustacji.
Pan Maciej ma szerokie doświadczenie w branży alkoholowej, pracował w czołowych sklepach warszawskich, ale z zamiłowania jest pasjonatem cygar, co z pewnością wpłynie na selekcję tego produktu oraz na jeszcze lepszą obsługę w tym temacie.
Mamy nadzieję, że powiększenie zespołu przełoży się na szybszą obsługę klienta oraz ciekawsze i bardziej kompleksowe ofert, co wpłynie na większe Państwa zadowolenie.
Chcielibyśmy razem z Panem Maciejem zarazić Państwa jeszcze bardziej naszą pasją. Zapraszamy serdecznie w odwiedziny na Jana Kazimierza, na kieliszek whisky lub wina oraz cygaro. Osobom, które chcą na bieżąco śledzić wydarzenia w Whisky and Wine Place polecamy nasz profil FB – https://www.facebook.com/WhiskyAndWinePlace.