Podsumowanie 2013

Wszystkim naszym klientom i zleceniodawcom chcielibyśmy podziękować za cały 2013 rok.
Podczas ponad 130 realizacji mieliśmy ogromną przyjemność zarażać tysiące osób, naszą pasją – ekskluzywnymi trunkami i cygarami. Co ciekawe rok-rocznie coraz więcej Polaków zainteresowanych jest whisky single malt oraz najwyższej klasy winami. Podczas degustacji coraz częściej pojawiają się trudniejsze i bardziej wyszukane pytania co niewątpliwie potwierdza coraz większą wiedzę Polaków na temat ekskluzywnych trunków.
2013 rok zaskoczył nas również nowymi potrzebami klientów. Coraz większe zainteresowane kierujemy w stronę rumów, które skrywają tak wiele smaków i aromatów jak whisky szkocka. Połączenia kulinarne, a szczególnie parowanie wina i serów wydaje się być interesujące i stad kilkanaście pokazów które udało się przeprowadzić w ubiegłym roku.
Co ciekawe pomimo zakazu palenia, tak ekskluzywny rodzaj tytoniu jakim są cygara cały czas wzbudza żywe zainteresowanie i często nasze pokazy whisky urozmaicane są właśnie o ten element. Przekazujemy zarówno podstawy na temat cygarowego savoir vivru, obcinania, przypalania i palenia cygar jak również raczymy gości wybornym tytoniem.