Smakosze wybornych dań i niezwykłej kuchni, miłośnicy slow foodu oraz osoby dbające o najwyższe doznania, również a może przede wszystkim, podczas degustacji z całą pewnością zainteresowani będą rozszerzeniem naszej oferty Szlachetnych Trunków Polskich.
Od początku lipca mamy przyjemność współpracować z czołowym producentem nalewek Panem Karolem Majewskim i jego firmą Nalewki Staropolskie.
Z ogromną przyjemnością będziemy prowadzić degustację trunków polskich właśnie z tych całkowicie ręcznie robionych nalewek. Specjalna selekcja owoców, szczegółowa kontrola każdego z etapów produkcji i przede wszystkim ogromna wiedza oraz pasja dają wyborny rezultat.
Prowadzone przez nas degustacje zostały wzbogacone nie tylko o doskonałej jakości trunki, ale również o niezliczoną wręcz ilość anegdot oraz ciekawych historii związanych z tym szlachetnym alkoholem.
Ogólnoświatowe zainteresowanie ekologią, ruchem slow food oraz wyselekcjonowanymi produktami pozwalają nam zarekomendować Państwu tą degustację.
Jak każdy z naszych pokazów tak i ten odbywa się w luźnej atmosferze, a uczestnicy mają okazję zapoznać się z licznymi zdjęciami, filmami, ciekawostkami związanymi z polskimi trunkami oraz spróbować swoich sił w konkursach organoleptycznych.